Autofólie podle tloušťky

Instalace kvalitních autofólií

Často jezdíte svým autem a přemýšlíte, jak si zpříjemnit jízdu? Jsme tu s nabídkou právě pro Vás. Jsme instalační, autorizované středisko, kde Vám autofólie snadno instalujeme. V tomto oboru pracujeme dlouhou dobu a vycházíme s mnohaleté praxe. Námi nabízené fólie mají platný atest a jsou velmi kvalitní.

Lehké tvarování

Při instalaci se fólie přizpůsobí složitému tvarovanému autosklu a vždy je použit jeden kus autofólie. Další výhodou je, že jak se bezpečnostní tak i protisluneční fólie lze kombinovat. Bezpečnostní fólie se instalují, jako první v případě obraceného pořadí sníží bezpečnostní účinek. Fólie se mohou instalovat na všechna autoskla na voze. Na skla předních dveří jsou kladeny určité předpisy. Než dáme tónové fólie, změříme zatmavění Vašeho autoskla.

Špičkový materiál

Autofólie jsou kvalitní a velice odolné. Při opatrnějším zacházení Vám budou bezchybně sloužit dlouhou dobu. Při běžném mytí, stahování, ale i škrábání budou po léta jako nové. Každý zákazník obdrží osvědčení o homologaci. Námi používané fólie patří ke špičkovým materiálům používaným k tónování skel.